Planned litter “P”

LITTER “P”

D.O.B.: 15.3.2022

Litter statistic: born 4 puppies, 2 boy and 2 girls, all puppies with showquality ridge,
no kinked tail, no excessive white, DS not found

2 boys and 1 girl are livernose, 1 girl with black mask, all puppies wheaten colour

Litter from artificial insemination

 

GATEWAY TO SUCCESS SLUNCE ZAMBEZI         X         VILLAGEDOGS KA MAKANA


Name Born Born weight Country HD ED OCD other
PULP FICTION SZ 21:20 370g

CRO

AYABA
kennel

A 0/0 neg

livernose

STUD DOG

full scissor bite

PINK PANTHER SZ 22:20 425g CZ A 0/0 neg livernose
LTV typ 0, SA neg
STUD DOG
full scissor bite
PINA COLADA SZ 0:25 460g

stay in kennel

SLUNCE ZAMBEZI

A 0/0 neg. livernose
LTV typ 0, SA neg.
BROOD BITCH
full scissor bite
PEPPER POTTS   SZ 10:05 465g IT
KAHAWIA DESIRRE
kennel

pictures of litter – CLICK HERE


 


Villagedogs Ka Makana

HD A, ED 0/0, OCD neg.
DM N/N, JME N/N
EOAD h.c. CLEAR
B-locus B/b
video
Villagedogs Hot Topic
video

HD A, ED 0/0, 68 cm,
E
OAD Clear, Correct scissor bite, Ridge R/r,
D-locus
: D/D, DM N/N,
JME clear, OCD clear

Ikimba Waitimu
Ukukhanya´s Midsummernight Dream
Pupukea ridge Kela Kai O Villagedogs

HD A, ED 0/0, 66cm,
E
OAD Clear, Correct scissor bite, ridge: R/R,
D-locus
D/D, DM  N/N

Pupukearidge Ikaika O Sprngvly
Starridge Kela O Pupukea

Gateway to Success Slunce Zambezi

HD A/A, ED 0/0, OCD neg.,
LTV neg., SA neg.
D/D, DM N/N, JME N/N
EOAD by parentage h.c. CLEAR,
B-locus B/b
63cm

Usakose Air of Success of Gondwana – livernose
HD A/A, ED 0/0, OCD neg.,
LTV neg., SA neg.
D/D, DM N/N, JME N/N
EOAD by parentage h.c. CLEAR,
70 cm
Jomeja Tale of The cat
Usakose Success by Design
Rex Ventors Trinity
HD A/A, ED 0/0, OCD neg.,
LTV neg., SA neg.
D/d, DM N/n, JME N/N
EOAD by parentage h.c. CLEAR,
B-locus B/B, 61 cm
Tolasana´s Sitanka
Rex Ventors Iving

 


INFO

Pro tento vrh bylo několik plánů. Bohužel covid, očkování, letadla, veterinární podmínky, práce.. vše bylo proti nám. Musím ale říct, že osud to tak asi chtěl a já nemůžu říct že bych litovala. Moje plány byly plné několika úžasných psů a v době, kdy všechny moje plány padly, jsem sebrala všechnu odvahu a zeptala se Dorothy, jestli by bylo možné použít Maka pro moje plány. Vím, že Mak je pro Dorothy velmi citlivá záležitost a tak jsem byla smířená s jakoukoli odpovědí. O to větší radost jsem měla, když Dorothy souhlasila. Jelikož Mak tragicky zemřel jako mladý pes, použili jsme jeho mražené sperma.

 

MAK

Když se řekne typický ridgeback, tak mě napadne MAK. Pes, kterému nic nechybí ani nic nepřebývá. Mak měl nádhernou samčí hlavu s tmavýma očima, elegantní krk, perfektní horní i dolní linii, dobře nesený ocas a výborně úhlené končetiny. V pohybu byl jeho krok tak lehký a energický jako by plaval vzduchem. I přes to, že zemřel ve svých 4 letech, vyhrál mnoho významných výstav a udělal opravdu velkou práci v chovu ridgebacků. Z jeho několika vrhů vzniklo mnoho šampionů, kteří stejně jako jejich otec ukázali jejich kvality jak na výstavách, tak v chovu.

video

 

SUKI

Suki je elegantní holčička narozená v mém “G” vrhu po naší švédské princezně Trinity (Rex Ventors Trinity) a  Mistru Brownovi (Usakose Air of Success of Gondwana –  psovi narozeném v Austrálii a žijícím v Africe). Suki je nekonfliktní přátelské povahy, která však má i výborné exteriérové vlastnosti. Její největší předností je nádherná hlava s tmavým okem, která získala několik ocenění na klubových výstavách a velmi prostorný a dynamický pohyb, kterým vás doslova uchvátí. Suki miluje pohyb a lov, proto také velmi rychle splnila podmínky pro získání coursingové licence a nyní se stala profi závodníkem.

Suki is an elegant little girl born in my “G” litter by our Swedish Princess Trinity (Rex Ventors Trinity) and Mr Brown (Usakose Air of Success of Gondwana – an Australian-born dog living in Africa). Suki is a non-conflict friendly character, but it also has excellent exterior features. Her biggest asset is the beautiful head with a dark eye, which has won several awards at club shows and a very spacious and dynamic movement which literally enchants you. Suki loves movement and hunting, therefore she also quickly fulfilled conditions for coursing license and now she has become a professional racer.

 

Suki je majitelkou mnoha titulů z mnoha států, avšak nejvíce vážíme jejích úspěchů od specialistů na plemeno jako např.:

Suki is the owner of many titles from many states, but most of all we appreciate her successes from breed specialists such as:

BEST PUPPY at SKCHR club show 2015 from Š. Štusáková – Anunnaki kennel, BEST PUPPY at ČKRR club show Orlík 2015 from Liz Storey – Kiromol kennel, BEST PUPPY at ČKRR club show Orlík 2015 from H. Mansfield – Shingwidsi kennel,

1st place BEST HEAD at KCHRR club show 2018 from Stinne Nørholm Elgaard – Akizuri kennel, 1st place BEST MOVEMENT at KCHRR club show 2018 from Stinne Nørholm Elgaard, 2nd place BEST HEAD at ČKRR club show 2018 from Jan Coppens – Jockular kennel

BOB at NDS Olomouc 2018 from  Christian Jouanchicot

BOB and Bundesieger 2018 at CACIB Tulln from Jean Pierre Achtergael

 

Věřím, že tímto spojením vzniknou štěňátka s perfektními povahami a neméně kvalitním exteriérem. Myslím si, že miminka budou správným přínosem pro chov a velkou radostí pro nové majitele.

I believe that this combination will create puppies of perfect characterand no less high-quality exteriors.I think babies will be the right benefit for the breedand great joy for new owners.

 

Chtěla bych poděkovat Dorothy za možnost použít MAKa v mých chovatelských plánech a za důvěru, kterou mi dala.